Vortex Xenon

Сидіння
Розміри
2.3 x 2.3 x 0.92м
Об'єм
1,212 л
Вага з водою
1,565 кг
Форсунки
42
Гідротерапія
Специфікації

Якість, розкіш та комфорт для 5 дорослих

12 кольорових комбінацій
Рама Permaframe без деревини
Пожиттєва гарантія на структуру рами
Преміум система керування SpaNet
Безшумна циркуляційна помпа SpaNet
"Дитячий захист" - фіксована термокришка
Фільтраційна преміум-система Purezone (3 + 1 мікро)
Очищення води озонатором

Чому Xenon для вас?

Xenon - один із найпопулярніших сімейних спаів Vortex. Його просторий дизайн та різноманітні функції створили ідеальний центр розваг пропонуючи велику цінність. Ергономічна конструкція, повністю реактивна гідротерапія, подвійні шезлонги всередині Xenon забезпечують безліч чудових місць для терапевтичного масажу. Функціональний дизайн Xenon вміщує від п’яти дорослих і двох дітей, які можуть з комфортом користуватися спаом. Ще однією особливістю Xenon є подвійне сидіння для малюків, ідеально підходить для дітей 2-5 років, яким інакше доведеться сидіти на колінах дорослих .

Підсвічення води допомагє досягти максимального розслаблення. Водоспади та каскад - чудова розвага для дітей, і вишукана частина заднього двору для дорослих, щоб насолоджуватися, коли ви розважаєтесь як у спа-басейні, так і поза ним

Xenon seat layout

Спа для всіх. Тут є місце для 5 дорослих та 2
дітей у нашому великому сімейному спа-центі.

Сидіння до 6 дорослих

Xenone - наш найпопулярніший великий спа-басейн для сім'ї. Двомісні шезлонги забезпечують найкращі можливості. Масаж всього тіла, гідротерапія, два сидіння для масажу спини, тоді як масажне сидіння шиацу знімає навантаження з верхньої частини тіла і два прохолодних сидіння забезпечують освіжаючий простір під час гідротерапіяї.


Великий зсередини, 2,3 м зовні.


Шезлонги-двійки

Шезлонг, безсумнівно, є улюбленим місцем у спаі. Зберігаючи блаженство Xenon має два шезлонги. Обидва мають ергономічний дизайн та повністю реактивні струмені.

2 сидіння для масажу спини

Масажні сидіння в Xenon спроектовані на глибинний масаж спини. Кожне сидіння має різний струмінь, щоб запропонувати все, від плавного масажу в потрібний момент до більш сфокусованої та інтенсивної глибокої гідротерапії.

1 Шиацу масажне сидіння

Масажне сидіння Shiatsu включає банки точкового масажу Форсунки для стимулюючого масажу, подібний до досвіду в стилі шиацу. Ідеально підходить для пошуку нових рівнів релаксації та відновлення.

1 місце для охолодження

У Xenon є два прохолодних місця. Вони вище за інші сидіння і допомагають підтримувати приємну та стабільну температуру тіла насолоджуючись повноцінною сесією гідротерапії. Прохолодні місця також підходить для сімей з маленькими дітьми, тому 2 - 5-річні діти можуть насолоджуйтесь спаом, не маючи сидіти на колінах дорослих.


Плавальні Спа Vortex

Галерея Xenon

Покращена
Гідротерапія

Макет струменівм Xenon

Xenon

Standard Форсунки

  • 4 x 127мм Одинарні Форсунки
  • 2 x 127мм Подвійні Форсунки
  • 4 x 75мм Спрямовані Форсунки
  • 4 x 50мм Спрямовані Форсунки
  • 8 x 50мм Подвійні Форсунки
  • 20 x 40мм Повітряні Форсунки

Типи струменів

Кольорова палітра

Сучасна палітра

Палітра кольорів Vortex Spas була творчо визначена нашими дизайнерами відповідно до останніх трендів у просторовому дизайні. Варіації кольорових поєднань ідеально впишуться у будь-який інтер'єр та екстер'єр.


Підсвічування

Vortex Система підсвічування Hydroglow стала предметом заздрощів інших виробників спа. Наше інноваційне використання світлодіодів змінило спосіб освітлення спа-басейнів. Зараз, завдяки підсвічуванню Hydroglow легко забезпечити будь-який колір у ваших спа та підкреслити вашу індивідуальність.

Познайомтесь із Vortex-системою підсвічування Hydroglow

Hydroglow

Однією з перших розробок, що різнилася з традиційним спа-освітленням, була система одного великого джерела підсвічування. Але ми хотіли створити не надто яскраву атмосферу, зробивши кожну струменеву зону напівпрозорою та здатною підсвічувати притлумленим різнокольоровим світлом. Ця ідея започаткувала світлову революцію Vortex Spas.

Ватерлінія вогнів

Ці вогні утворюють кільце навколо ватерлінії, щоб дати ефект казкового світла та блиск. Це м’яке, мерехтливе світло, синхронізований із гідросвіченням.

Верхні елементи управління з підсвічуванням

Елементи керування можно бачити в темряві. Застосовуючи ту саму напівпрозору ідею компонента до елементів управління ми виявили спосіб зробити їх не тільки красивими, але й легко помітними.

Функція освітленої води

Немає нічого більш розслаблюючого, ніж звук бігу води. Додайте нотку світла, і ви створили ідеальне святиню, щоб бути відпочившим.

LED світло

Наш потужний світлодіодний прожектор висвітлює спа вночі. Це залишає інші вогні щоб додати атмосферу до всіх потрібних місць.

Східцеві вогні

Потрапляння в спа і вихід із нього в темряві може становити небезпеку. Східчасті вогні стратегічно розміщені вище сходинки для чіткої видимості без знищення настрою.

SV SmartLINK WiFi

Керуйте своїм спаом віддалено з будь-якої точки світу. Все, що вам потрібно зробити - виберіть цю необов’язкову додану функцію, а потім завантажте програму для телефону (Android або Apple). Візьміть повний контроль над своїми функціями спа просто і віддалено за допомогою SV SmartLINK.

Звукова система SmartSTREAM

Додаткова додана функція
Миттєво встановіть настрій з нашим повністю інтегрованим
і абсолютно невидимою звуковою системою SmartSTREAM.

Наша невидима, сучасна акустична системи залишає спа-поверхню очищеною від перешкод та зменшує рухомі частини. Наші невидимі динаміки поєднуються з потужним сабвуфером дайте тобі зайве гарчання. Проведіть час, глибоко занурений у музику що відповідає вашому гідротерапевтичному настрою.

Bluetooth підключення

Bluetooth дозволяє легко підключатись до SmartSTREAM звукова система. За допомогою панелі керування виберіть свію мелодію, і немає потреби торкатися вашого телефону.

Прекрасно розташований

І елементи керування SmartSTREAM, і док-станція є зручно розташовані у вашому спаі. Це гарантує легкий доступ, незалежно від того, знаходитесь ви у вашому спаі чи поза ним.

3.5мм з'єднання

3,5 мм - найбільший популярний аудіороз'єм, і ви його знайдете знаходиться в док-станції телефону.

Захист смарт-телефону

Очевидно, що спа-басейни - це вологі ділянки. Ваш SmartSTREAM звукова система включає захист від бризок, щоб захистити ваш цінний пристрій.

Розвага друзів та сім'ї.

Додаткові характеристики

Додаткові характеристики

Vortex оснащені передовими галузевими характеристиками. Візьміть тa уважніше подивіться і переконайтесь самі, чому
Vortex Spa є найкращими, високоякісні спа, доступні в будь-якій точці України.

Тотальний контроль

У самому серці вашого спау Vortex є клавіатура. Це дає вам повний контроль з боку
всередині або поза спау. Поверніть увімкніть / вимкніть світло, змініть колір та кольорові режими
відповідно до ваших настрій. Відрегулюйте температуру до бажаного рівня комфорту.
Поверніть струмені або бульбашки повітря вмикаються / вимикаються, щоб отримати масаж, який ви бажаєте. Встановіть
режими роботи та очищення.

Бездротове управління

Вашим плавальним спаом Vortex можна керувати дистанційно, якщо ви вибрали
модуль Vortex Бездротове управління і завантажили додаток. Все для вашого комфорту

Двомісні ламінар струмені

Спокійний і красивий. Ламінар струмені плавний і безперебійний потік
води одночасно розслабляє і заворожує. Це також функція "без бризок".

Регулятори тиску струменя

Зручно розташований для регулювання у вашому спаі для плавання.
Наш регулятор тиску струменя дозволяють вам набрати номер інтенсивністі струменя
, щоб ви могли максимізувати розслаблення та гідротерапію.

Дуже легко

Ми зробили вхід та вихід із вашого спа-салону простим та безпечним. Просто. Уникайте ризику падіння та ковзання, додаючи наші кольорові кроки, що відповідають вашим пакетам. Практичні та доступні.

Підйомник кришки

Тепловий покрив високої щільності чудово справляється зберігаючи тепло і холод. Додавання чохла-підйомника не тільки робить його вмикання та вимкнення миттєвим, тим самим заощаджуючи ваші гроші. Попросіть продавця додати підйомник чохла до вашої упаковки.


Кольорові коврики

Щоб уникнути ризику падіння та ковзання, додайте кольорові коврики, що не потребують технічного обслуговування, . Практично і доступно.


Save
Save

Кришталево чиста вода

Мінімум хімікатів, максимум комфорту

Захистіть свою сім'ю від непотрібних і потенційно шкідливі хімічних речовин

Vortex swim spas оснащені передовими технологіями очищення води, які працюють разом у тандемі з легким хімічним підсиленням, щоб зберегти кристально чисту воду та здоров'я

Purezone очистка водної системи

Purezone мікрофільтрація

Purezone Озонова вода Clarifier

Purezone U/V очищувач

Purezone мікрофільтрація

Відправна точка будь-якої ефективної водопідготовки система полягає у видаленні забруднень, що переносяться водою. Так що має сенс відфільтрувати якомога більше забруднювачів, наскільки це можливо.

Звичайні картриджі для паперу затримують дрібні частинки як 50 мкм (50 / 1000мм міліметра). Purezone мікрофільтрація в 10 разів більше ефективна, захоплюючи частинки неймовірний 5 мкм (5 / 1000мм міліметра).

Purezone Озоновий освітлювач води

Освітлення озону - це перевірена технологія, яка має використовується десятиліттями для автоматичного уточнення спа і вода в басейні. Він був створений як альтернатива хімічні відстійники. Але при неправильному використанні озон може бути неефективним або в гіршому випадку пошкодити компоненти вашого спау.

Vortex вивела озонові технології на новий рівень з'єднавши його з унікальною змішувальною камерою, яка збільшує час контакту озону з водою. Це забезпечує максимальну ефективність і виключає можливість пошкодження вашого спау.

Purezone UV очисник води

Ультрафіолетова технології, які міститься в системі Purezone, ні нові. Насправді ви знайдете це очищаюче пиття водні у громадських басейнах усього світу. Однак Vortex вперше застосував його в Спа-басейнах. 

UV стерилізація вбиває 99,9% вірусів, що передаються водою і бактерії, в тому числі важкодоступні лямблії та віруси криптоспоридії.

Існує багато даних, інформації та науки з УФ. Найбільш захоплююче це здатність інактивувати cryptosporidium. 

UV може зупинити криптоспоридій майже відразу. Насправді УФ має такий самий вплив на лямблії, найпростіший паразит. ”

Том Лачоцкі, доктор філософії, генеральний директор компанії Національний фонд плавальних басейнів США.

Завдяки своєму стерилізуючому ефекту, Vortex's Purezone УФ-стерилізатор Spa Pool не тільки безпечний для вас і вашої родини, але також зменшити використання хімічних дезінфікуючих засобів.

Це добре для вашого бюджету, чудово для планети

Багато функцій, мало витрат

Ми вважаємо, що спа повинен відповідати вашему бюджету, не витрачайте ВЕСЬ ваш бюджет. Ось чому ми розробили плавальний спа Vortex працювати ефективно та з мінімальними витратами на опалення та прибирання

Vortex система контролю температури

Зелена технологія

Vortex синхронізуються із сьогоднішньою зеленою електронікою технологій. Ми користуємося перевагами розумних лічильників. Вони реагують і запам'ятовують вашу поведінку, щоб налаштовуватися на найбільше ефективну щоденну операційну процедуру для вас. 

Premium Insulation

Усі спа Vortex мають розроблену периферійну ізоляцію щоб мінімізувати втрати тепла. Можуть бути додаткові ізоляційні пакети , що підвищить загальну ефективність вашого плавання .

Гібридне опалення

Звичайний спа-нагрівач отримує 1 кіловат електроенергії на 1 кіловат тепла. Наш Гібридний тепловий насос обертається 1 кіловат електроенергії на 5 кіловат тепла. Це дає вам від 4 кіловат тепла БЕЗКОШТОВНО!


Save
Save

Інтелектуальне терморегулювання

Немає двох однакових спаів, коли справа стосується термальної продуктивністі і збереження тепла. Елемент управління Vortex система адаптується і налаштується на теплові властивості басейну з гідромасажем та навколишнє середовище.

Система управління Vortex насправді "вивчає" поведінку вашого спау. Шляхом зменшення перепад температури, необхідний перед перемиканням обігрівача увімкнено, реактивне управління нагрівачем забезпечує більш послідовну температуру води в спа та знижує ваші щоденні витрати.

Розумний лічильник

Простіше кажучи, розумний лічильник електроенергії дозволяє вам стягувати більш високі ціни на електроенергію, коли попит високий, але винагорода споживача, перенеення споживання на ті часи дня, коли попит низький - наприклад, протягом ночі.

За допомогою програмного забезпечення Power Save ваш спа Vortex розроблений для фільтрації та нагрівання при потужності найнижчих витрат. Найкраще, загалом контроль у ваших руках. Ви можете адаптувати функціонування вашого спау Vortex, щоб скористатися перевагами технологіяй розумних лічильників для подальшого зменшення поточних витрат.

Запірна кришка з пінопласту високої щільності

Кожен спа Vortex оснащений спеціально встановленою, високою щільною пінопластовою фіксуючою кришкою.

Тепло підвищується, тому має сенс отримати найкраще утеплювння на верхній частині вашого спау. Ваш Vortex щільна пінопластова кришка замикається на вашому спаі. Це запечатує тепло разом із додатковою безпекою!

Створений, щоб витримати вагу 80 кг і виготовлений з вініл, стійкий до ультрафіолетових променів і піна високої щільності надасть вам роки виняткового обслуговування.

Ізоляція по периметру

Система ізоляції периметра Vortex має дві особливості, що роблять її вищою за традиційну & lsquo; піну на оболонці & rsquo; спа-системи ізоляції.

По-перше Vortex spa рециркулює втрачене тепло від насосів та обладнання, це також ізолює сантехніку інакше втратив би тепло навколишнього середовища. Це призводить до менших загальних втрат тепла, а отже, менші експлуатаційні витрати.

А по-друге, розмістивши ізоляцію між насосами ви насолоджуйтесь тихим, спокійним відпочинком.

Арктичний пакет

Арктичний пакет «Vortex» збільшує периметр ізоляція до 50мм. Ця система пропонує максимальну ефективність рівня ізоляції і широко використовується на Vortex які продаються в регіонах з екстремальним кліматом Скандинавії та Канади.

Подвійний шар утеплювача

Двошарова ізоляція Vortex охоплює як зовнішній шафа так і оболонку. Це найбільше ефективний спосіб утеплення. Він затримує повітря і використовує ті ж принципи, що і ті, що використовуються сучасними подвійними заскленнями вікна.

Двошарова система Vortex утримує тепло від насоса та сантехніки, зменшує шум та забезпечує теплий шар між водою та зовнішньою частиною спа. Додавання додаткової двошарової ізоляції додає більш високий рівень збереження тепла, ніж стандартна ізоляція по периметру.

Гібридний тепловий насос

Vortex гібридний тепловий насос вашого спау забезпечить вам мінімально можливі витрати на опалення .

Зменшити витрати на опалення

Звичайний нагрівач басейну з гідромасажем перетворює 1 кіловат електроенергії на 1 кіловат тепла. Гібридний тепловий насос виходить 1 кіловат електрика на 5 кіловат тепла, даючи вам від 4 кіловат тепла безкоштовно!

Навіть враховуючи вартість роботи насосів, загальні експлуатаційні витрати будуть скорочені більш ніж на 50%. Протягом життя вашого спау це призведе до економія тисяч гривен.

Тип опалення кВт-год Вартість за кВт-год Загальна вартість (24 години) Збереження
Звичайні спа-нагрівачі басейну 8.5 $0.26 $2.21 0%
Гібридний тепловий насос standard 3.7 $0.26 $0.96 56%
Гібридний тепловий насос Power Save 3.7 $0.116+ $0.49 73%

* Результати випробувань *
Виходячи з 1000 літрів при -20 градусах температура навколишнього середовища.

Охолоджує ваш спа

Vortex гібридний тепловий насос не тільки нагріває економічно. Він також ефективно охолодить ваш спа . У жаркому кліматі, коли інші спа будуть нестерпними, ваш спа Vortex буде оазисом прохолодної води для освіження.

Подвійне гібридне опалення

Vortex гібридний тепловий насос - єдиний доступний насос, який працює в тандемі з звичайним обігрівачем.


Save
Save
Save

Vortex гарантія якісті

Гарантія Вашого відпочинку

Ми орієнтуємось на якість. Від початкового проектування та будівництва, до кожного окремого спау, що виходить із нашої фабрики. Наші гарантії - це заздрість виробників.

Довічна гарантія

Vortex Spa гарантую довічну работу спау.

Гарантія на конструкційну оболонку

Неймовірно, але більшість гарантованих структурних гарантій є пропорційними. Це означає, що вони збільшуютья у ціні по мірі старіння спау. Це призводить до значних витрат, якщо структура вашого спау вийде з ладу. Vortex структурна гарантія не пропорційна. Тож якщо ваш структурна оболонка спау виходить з ладу в будь-який час протягом 10 років гарантії, ми її замінюємо.

Гарантія на акрилову поверхню

Усім спаам Vortex надається 5-річна гарантія на акрилову поверхню. Наша висока якість акрилової поверхні гарантує відсутність будь-яких поверхневих пухирів, які утворюються в результаті втрати води протягом п’яти років.

Vortex Spa's гарантія не пропорційна. Тож якщо ваша структура оболонки виходить з ладу в будь-який час протягом 10 років гарантії, ми її замінюємо.


Гарантія струменя

У той час як можна виробляти пластикові компоненти з використанням кількості повторно використаних пластмас, цим важко гарантувати їх якість.

Vortex Spa струмені виробляються з використанням найвищого сорту пластмаси. Це забезпечує максимально тривалий термін служби. Саме тому ми можемо запропонувати вам 5-річну гарантія на заміну.

Гаранія на сантехніку та обігрівачі

Гарантована водопровідна система всіх плавальних спаів Vortex проти витоку протягом 5 років.

Гарантія нагрівача терміном на 5 років.

Гарантія на насос та обладнання

Циркуляційний насос, реактивний насос(и) та електронне управління системою усіх моделей Vortex має гарантію від дефектів на 2 роки.

Пінопластовий покрив високої щільності

Захист спау починається з вершина. Ось чому ми вручну робимо прикриття від негоди захищаючи високу якість.

Воно замикається і може витримати 40 кг ваги снігу або хтось малий вирішить піднятися на нього.

Aristech Акрил

Приємно знати, що у вас є спа Vortex виготовлений з найкращого доступного акрилу. Наш акрил виготовляється в США компанією Aristech.

4-шарова оболонка Thermabond будівництво

В основі будь-якого якісного спа є якісна оболонка. Зрештою, поки насоси та інше обладнання можна замінити, плавати в спа не можно.

З цієї причини Vortex Spas використовують 4 шаровий, 8-етапний процес ламінування. Цей процес включає в себе затвердіння оболонки при температурі та вологості контрольованої пічі.

Thermoclad зовнішня оболонка

Оскільки Thermoclad виготовляється із застосуванням стійких до ультрафіолету полімерів, за винятком звичайного шланга, Thermoclad не потребує технічного обслуговування. В порівнянні з природніми пиломатеріалами, які необхідно фарбувати, Thermoclad - це чудова економія часу .

Завдяки спекотному вологому середовищу навколо купального спау, навіть деревина буде сприйнятливою до цвілі. Завдяки синтетичному матеріалу, цього не буде з Вашим спаом.

Форсунки без гідротечії

Плавальні спа Vortex мають 5-річну гарантію на струмінь. Наші Hydroflow струмені немають підшипників, щоб вийти з ладу. Це робить їх надзвичайно надійний навіть при інтенсивному використанні.

Сантехніка Duraflex

Ніхто не хоче, щоб течії у спаі! Vortex використовує сантехніку Duraflex, яка спеціально розроблена для використання у а спаах.

Duraflex включає жорсткий ПВХ, що дозволяє згинати трубопровод, але не перегинати. Це забезпечує рівний тиск кожного струменя, уникаючи жорстких прямих кутових з'єднань що може зменшити тиск.

Пермафрейм

Vortex Permaframe не містить деревини, виготовлений під тиском пластик. Непроникний для гнилі, цвілі або шкідників і розроблений на тривалість необмежено довго.

Toughbase

Ваш Toughbase творений витримати вагу води та людей. Це забезпечує роки безпроблемного використання.