Vortex Azure

Сидіння

Розміри

1.99 x 1.99 x 0.82м

Об'єм

900 л

Вага з водою

1,214 кг

Форсунки

31

Гідротерапія

Специфікації

Якість, розкіш та комфорт для 4 дорослих

12 кольорових комбінацій
Рама Permaframe без деревини
Пожиттєва гарантія на структуру рами
Преміум система керування SpaNet
Безшумна циркуляційна помпа SpaNet
"Дитячий захист" - фіксована термокришка
Фільтраційна преміум-система Purezone (3 + 1 мікро)
Очищення води озонатором

Vortex функції

Розваги

Гідротерапія

Конструкція

Підсвічування мультиколор

Очищення води

Енергозбереження

Технології

*Опція.

Чому Azure для ваc?

Azure – базовий сімейний спа-басейн. Ці два на два метри Azure забезпечують чудові спа-можливості, що надають якісний відпочинок для всіх, хто знакомий з Azure. Два шезлонги та великий простір для ніг надають комфорт у розташуванні чотирьох дорослих. При висоті всього 80 см, Azure легко проходить через вузькі шлюзи та деякі внутрішні двері, а це означає, що варіанти його розташування і доступності розширюються, навіть якщо у вас небагато місця.

Терапевтичний “комір” для шиї та плечей Vortex входить в стандартну комплектацію Azure та додає нового виміру релаксації до вашого часу у спа-басейні. “Комір” для терапії шиї був спеціально розроблений для тих, хто хоче зняти напругу та м’язові спазми, що виникають у верхній частині шиї та плечей в результаті щоденного стресу чи сидячої роботи. Ваш спа-бассейн повинен бути вашим центром релаксації, Azure з шийним “коміром” гарантує це.

Сидіння Azure

Відпочинок для всієї родини. Сидіння для 4
дорослих з комфортом.

Сидіння для 4 дорослих

Azure – чудовий спа-басейн початкового рівня і вміщує чотирьох людей з комфортом. Тут є місце для всієї родини. Двомісні шезлонги забезпечують ідеальну повну гідротерапію з боку верхньої частини тіла, тоді як сидіння, забезпечує освіжаючий простір під час повного сеансу гідротерапія.

Всього 1,9 м.

Два шезлонги

Шезлонг для гідротерапії в Azure пропонує незабутні враження від спа. Він поєднує масаж верхньої та нижньої частин спини з фантастичним масажем стоп, щоб допомогти вам знайти новий рівень розлаблення та відновлення.

Сидіння для терапії шиї та плечей

Якщо ви відчуваєте стрес та напругу в плечах, ви полюбите сидіння з терапевтичним “коміром” в Azure. Чотири масажуючі форсунки, вбудовані всередині терапевтичного коміра, забезпечать зфокусовану гідротерапію вашої проблемної зони.

Сидіння для терморегуляції

Azure має більш високе місце, що допомагає підтримувати стабільну температуру тіла під час насолоди повноцінним сеансом гідротерапії. Це сидіння також ідеально підходить для маленьких дітей, що можуть насолоджуватися спа, маючи своє власне місце, а не колінах у дорослих.

Vortex Спа

Галерея Azure

Покращена
Гідротерапія

Розташування форсунок Azure

Azure

Форсунки Standard

1 х 127мм спрямована обертова форсунка

2 х 127мм поодинокі обертові форсунки

2 х 75мм спрямованих форсунки

8 x 50мм спрямованих форсунок

6 x 50мм подвійних обертових форсунок

12 x 40мм повітряних форсунок

Типи форсунок

Кольорова
палітра

Сучасна палітра

Палітра кольорів Vortex Spas була творчо визначена нашими дизайнерами відповідно до останніх трендів у просторовому дизайні. Варіації кольорових поєднань ідеально впишуться у будь-який інтер’єр та екстер’єр.

 

Колір чаші

Колір обрамлення

Підсвічування

Vortex Система підсвічування Hydroglow стала предметом заздрощів інших виробників спа. Наше інноваційне використання світлодіодів змінило спосіб освітлення спа-басейнів. Зараз, завдяки підсвічуванню Hydroglow легко забезпечити будь-який колір у ваших спа та підкреслити вашу індивідуальність.

 

Познайомтесь із Vortex-системою підсвічування Hydroglow

Hydroglow

Однією з перших розробок, що різнилася з традиційним спа-освітленням, була система одного великого джерела підсвічування. Але ми хотіли створити не надто яскраву атмосферу, зробивши кожну струменеву зону напівпрозорою та здатною підсвічувати притлумленим різнокольоровим світлом. Ця ідея започаткувала світлову революцію Vortex Spas.

 

Ватерлінія вогнів

Ці вогні утворюють кільце навколо ватерлінії, щоб дати ефект казкового світла та блиск. Це м’яке, мерехтливе світло, синхронізований із гідросвіченням.

 

Верхні елементи управління з підсвічуванням

Елементи керування можно бачити в темряві. Застосовуючи ту саму напівпрозору ідею компонента до елементів управління ми виявили спосіб зробити їх не тільки красивими, але й легко помітними.

 

LED-підсвічування водного каскаду

Каскад води, що наповнений світлом додає краси, заспокоєння та гармонії. Заколисуючий шелест води ніжно обволікає, знімає напругу.

 

Підводне LED-підсвічування

З нашими підводними потужними LED-світильниками ви можете із задоволенням користуватись спа у темряві та не загубитися у ночі. Налаштуйте яскравість та колір світильників в залежності від вашого настрою.

Сходи

Практичні та доступні сходи не потребують технічного обслуговування. Також у трьох кольорах обрамлення.

 

SV SmartLINK WiFi

Керуйте своїм спа віддалено з будь-якої точки світу. Все, що вам потрібно – завантажити додаток для Android або Apple. Візьміть повний контроль над своїми функціями спа просто і віддалено за допомогою SV SmartLINK.

Звукова система SmartSTREAM

Додаткова додана функція
Миттєво встановіть настрій з нашою повністю інтегрованою і абсолютно невидимою звуковою системою SmartSTREAM.

 

Наша невидима сучасна акустична система дозволяє уникнути непотрібної вібрації та руху предметів на поверхні спа. Наші невидимі динаміки поєднані з потужним сабвуфером, для додаткової якості звуку. Проведіть час, занурений у музику що відповідає вашому гідротерапевтичному настрою.

Bluetooth підключення

Bluetooth дозволяє легко підключатись до звукової системи SmartSTREAM. За допомогою панелі керування виберіть свію мелодію, і немає потреби торкатися вашого телефону.

Зручне розташування

І елементи керування SmartSTREAM, і док-станція зручно розташовані у корпусі вашого спа. Це гарантує вам легкий доступ, незалежно від того, знаходитесь ви всередині спа чи зовні.

3.5мм з'єднання

3,5 мм – найбільш популярний аудіороз’єм, і ви знайдете його у док-станції телефону.

Захист смартфону

Ваша звукова система SmartSTREAM має захист від бризок, щоб зберегти ваш гаджет.

Додаткові характеристики

Vortex мають передові у галузі характеристики. Ознайомтесь уважно і переконаєтесь, що
Vortex Spa є найкращими високоякісними спа, що доступні в будь-якій точці України.

Тотальний контроль

В основі вашего Vortex Spa є клавіатура. Це дає вам повний контроль як зсередини, так і за межами спа.
Вмикайте / вимикайте світло, міняйте колір та кольорові режими відповідно до настрою.
Відрегулюйте температуру до бажаного рівня комфорту. Увімкніть/ вимкніть гідро або аеро форсунки, щоб отримати масаж, який забажаєте.
Встановіть режими роботи та очищення. режими роботи та очищення.

Дистанційне управління

Вашим спа Vortex можна керувати дистанційно, якщо ви вибрали модуль Vortex
бездротового керування і завантажили додаток. Все для вашого комфорту

Регулятори потужності форсунок

Зручно розташовані на чаші вашого спа,
наші регулятори потужності форсунок дозволяють встановити
потрібну інтенсивність гідромасажу.

Зручно увійти, зручно вийти

Ми зробили вхід та вихід із вашого спа простим та безпечним. Сходи Vortex з антиковзанням у трьох кольорах обрамлення

Підйомник кришки

Тепловий покрив високої щільності чудово справляється зберігаючи тепло і холод. Додавання чохла-підйомника не тільки робить його вмикання та вимкнення миттєвим, тим самим заощаджуючи ваші гроші. Попросіть продавця додати підйомник чохла до вашої упаковки.

Сходи

Практичні та доступні сходи не потребують технічного обслуговування. Також у трьох кольорах обрамлення.

Кришталево чиста вода

Мінімум хімії, максимум здоров'я

Захистіть себе та свою сім’ю від непотрібних і потенційно шкідливих хімічних речовин

Vortex Spas оснащені передовими технологіями очищення води, які працюють у тандемі з мінімальним хімічним втручанням, щоб зберегти кришталево чисту воду та ваше здоров’я

Система очищення води Purezone

Двофазна фільтраційна система Purezone
Система очищення води СD Ozone
Система УФ стерилізації Purezone
Двофазна фільтраційна система Purezone

Відправна точка будь-якої ефективної системи підготовки води полягає у видаленні забруднень. Тож має сенс відфільтрувати якомога більше типів забруднень інаскільки можливо ретельно.

Звичайні паперові картриджі затримують дрібні частинки у 50 мкм (50 / 1000мм). Purezone мікрофільтрація в 10 разів ефективніша, бо захоплює частинки неймовірно дрібні, у 5 мкм (5 / 1000мм).

Система очищення води СD Ozone

Очищення води озонатором – це перевірена технологія, яка використовується десятиліттями для води в спа і великих басейнах. Він був створений як альтернатива хімічним очисникам. Але при неправильному використанні озон може бути неефективним або пошкодити компоненти вашого спа.

Vortex СD Ozone – технології нового рівня завдяки поєднянню з унікальною змішувальною камерою, яка збільшує час контакту озону з водою. Це забезпечує максимальну ефективність і виключає можливість пошкодження вашого спа.

Система УФ стерилізації Purezone

Технологія УФ стерилізації, які міститься в системі Purezone не є інноваційною. Вона використовується для очищення питної води та громадських басейнів в усьому світі. Однак Vortex першими почали застосувати її в Спа-басейнах.

UV стерилізація знищує 99,9% бактерій, що передаються через воду, в тому числі стійкі лямблії та криптоспоридії.

“Існує багато наукової інформації з УФ. Найбільш захоплююче – це здатність деактивувати бактерії cryptosporidium.

UV може зупинити криптоспоридії майже одразу. Насправді УФ має такий самий вплив на лямблії, найпростіший паразит.”

Tom Lachocki, доктор філософії, генеральний директор Національної Фундації Плавальних Басейнів США.

Завдяки своєму стерилізуючому ефекту, Vortex УФ-стерилізатор Purezone не тільки безпечний для вас і вашої родини, але також мінімізує хімічне втручання.

Добре для вашого бюджету,
чудово для планети

Більше функцій, менше витрат

Захистіть себе та свою сім’ю від непотрібних і потенційно шкідливих хімічних речовин

Ми вважаємо, що спа має відповідати вашему бюджету. Ось чому спа Vortex працюють максимально ефективно при мінімальних витратах на опалення, очищення та догляд

Vortex система контролю температури

Зелена технологія

Vortex синхронізуються із сьогоденними “зеленими” електронними технологіями. Ми користуємося перевагами “розумних” лічильників. Вони реагують і запам’ятовують вашу поведінку, щоб налаштовуватися на найбільш ефективний щоденний операційний порядок.

Багатошарова преміум-ізоляція

Усі спа Vortex мають спеціально розроблену периферійну ізоляцію щоб мінімізувати втрати тепла. А також додаткові ізоляційні пакети, що підвищать загальну ефективність використання вашого спа.

Гібридне опалення

Звичайний спа-нагрівач витрачає 1 кВт електроенергії на 1 кВт тепла. Наша Гібридна теплова помпа обходиться 1 кВт на 5 кВт тепла та заощаджує від 4 кВт тепла.

Інтелектуальне терморегулювання

Немає двох однакових спа, якщо справа стосується термальної продуктивністі і збереження тепла. Елемент керування Vortex системою адаптується і налаштується на теплові властивості басейну з гідромасажем та навколишнє середовище.

Система керування Vortex насправді “вивчає” поведінку вашого спа. Шляхом зменшення перепадів температури, необхідних для перемикання обігрівача, реактивне керування нагрівачем забезпечує більш послідовну температуру води в спа та знижує ваші щоденні витрати.

Розумний лічильник

Наш розумний лічильник електроенергії дозволяє вам суттєво заощаджувати електроенергію.

За допомогою програмного забезпечення Power Save ваш спа Vortex розроблений для найефективнішої роботи за найнижчих електричних вимогах. Контроль у ваших руках. Ви можете адаптувати функціонування вашого спа Vortex, щоб скористатися

Фіксована термокришка високої щільності

Кожен спа Vortex оснащений спеціально розробленою кришкою з виским рівнем щільності прилягання.

Температура підвищується, і має сенс отримати найкраще утеплення верхньої частині вашого спа. Кришка фіксується та запезпечує збереження тепла разом із додатковою безпекою.

Створена щоб витримати вагу 80 кг вінілова кришка, стійка до ультрафіолетових променів, надає вам роки вийняткового

Ізоляція по периметру

Система термоізоляції периметру Vortex має дві особливості, що роблять її краще за традиційну систему «піна на чаші».

По-перше, ізолюючи корпус, Vortex spas рециркулює втрачене тепло від поип та обладнання, а також ізолює водопровід, що інакше витрачав би тепло у повітря навколо. Завдяки цьому зменшуються загальні втрати тепла, і як наслідок – експлуатаційні витрати.

А по-друге, завдяки розташуванню ізоляції між помпами спа і вами, ви отримуєте більш тихий та спокійний відпочинок у спа.

Додаткова термоізоляція Arctic pack

Arctic pack Vortex збільшує периметр ізоляції до 50мм. Ця система пропонує максимальну ефективність рівня ізоляції, що широко використовується на Vortex які продаються в регіонах з екстремальним кліматом Скандинавії та Канади.

Подвійний шар утеплювача

Двошарова ізоляція Vortex охоплює як зовнішнє обрамлення, так і чашу. Це найбільше ефективний спосіб теплоізоляції. Він затримує повітря і використовує ті ж принципи, що і на сучасних подвійних вікнах.

Двошарова система Vortex утримує тепло від насоса та сантехніки, зменшує шум та забезпечує теплий шар між водою та зовнішньою частиною спа. Додавання додаткової двошарової ізоляції додає більш високий рівень збереження тепла, ніж стандартна ізоляція по периметру.

Гібрида помпа для нагріву

Vortex гібридна теплова помпа дозволяє заощадити до 75% енергії під час нагріву води у спа. На відміну від інших нагрівачів, наш гібридний нагрівач інтегровано з програмним забезпеченням Artifical Intelligence, що мінімізує час нагріву. 

Зменшення витрат на опалення

Звичайний нагрівач гідромасажного спа перетворює 1 кВт електроенергії на 1 кВт тепла. Гібридний тепловий насос – 1 кВт електроенергії на 5 кВт тепла, даючи вам від 4 кВт тепла безкоштовно.

Навіть враховуючи вартість роботи насосів, загальні експлуатаційні витрати будуть скорочені більш ніж на 50%. Протягом життя вашого спа це дасть економію тисяч гривень.

* Результати випробувань *
Виходячи з 1000 л при 20' температури навколишнього середовища

Охолоджує ваш спа

Vortex гібридна теплова помпа не тільки нагріває економічно. Він також ефективно охолодить ваш спа. У спекотному кліматі, коли інші спа будуть некомфортно гарячими, ваш спа Vortex буде оазою прохолоди, де можна приємно освіжитися.

Подвійне гібридне опалення

Vortex гібридна теплова помпа – єдина доступна, яка працює в тандемі із звичайним обігрівачем

Лідуючі у галузі гарантії

Гарантія Вашого спа-відпочинку

Ми орієнтовані перш за все на якість. Від початкового проектування, до створення кожного окремого спа, що виходить з нашої фабрики. Наші гарантії – це заздрість виробників.

Пожиттєва гарантія

Особлива структура рами Permaframe із захистом від підгнивання настільки надійна, що ми надаємо пожиттєву гарантію на її цілісність.

10-річна гарантія на структуру чаші

Багато виробників спа пропонують “пропорційну” гарантію на корпус чаші, що означає падіння ціни на спа із збільшенням ціни на спа із збільшенням терміну експлуатації. В гарантіях Vortex нема пропорції. Якщо протягом гарантійного періоду структура чаші буде порушена – ми її повністю замінимо.

5-річна гарантія на акрилову поверхню

Всі спа Vortex Spas мають 5-річну гарантію на акрилову поверхню. Ця гарантія передбачає максимальну стійкість покриття до будь-яких зовнішніх впливів.

5-річна гарантія на форсунки

Можна виробляти пластикові компоненти з повторним використанням пластмас, але цим важко гарантувати їх якість.

Vortex Spa струмені виробляються з використанням найвищого сорту пластику. Це забезпечує максимально тривалий термін служби. Саме тому ми пропонуємо вам 5-річну гарантію.

5-річна гаранія на сантехніку та нагрівачі

Гарантія на систему трубопроводу без витоків всіх спа Vortex протягом 5 років.

Така ж гарантія на дефекти нагрівача.

2-річна гарантія на помпи та обладнання

Ми надаємо 2 роки гарантії на циркуляційні та гідромасажні помпи, а також на пульти керування.

Фіксована термокришка високої щільності

Захист спа починається з верхівки. Ось чому ми вручну робимо кришку з теплоізоляційного матеріалу, захищаючи високу якість.

Вона фіксується і може витримати 40 кг ваги снігу або когось малого, який вирішить залізти на неї.

Преміальний акрил Aristech (США)

Приємно знати, що у вас є спа Vortex виготовлений з найкращого доступного акрилу. Наш акрил виготовляється в США компанією Aristech.

Це світовий лідер з виробництва акрилу. Ми впевнені у безкомпромісній якості наших спа та гарантуємо ідеальні експлуатаційні властивості.

Термооброблена 4-шарова чаша

Чаша – основний компонент спа-басейну, тому всі чаші Vortex Spas чотирьохшарові, виготовлені з використанням запатентованої восьмиступеневої технології.

Цей процес включає в себе запікання оболонки у печі з контролем температури та вологості.

Обрамлення Thermoclad

Оскільки обрамлення Thermoclad виготовляється із застосуванням стійких до ультрафіолету полімерів.

Доступно у трьох кольорах, і на відміну від деревини, не потребує технічного догляду.

Форсунки Hydroflow

Спа Vortex мають 5-річну гарантію на форсунки. Наші форсунки Hydroflow не мають підшипників, через які можуть вийти з ладу. Це робить їх надзвичайно надійними навіть при інтенсивному використанні.

Водопровід Duraflex "без зламів"

Ситстема труб у спа постійно піддається впливу води, хімічних реагентів та температурним коливанням.

Duraflex включає жорсткий ПВХ, що дозволяє згинати трубопровод, але не перегинати. Це забезпечує рівний тиск кожного струменя, уникаючи жорстких прямих кутових з’єднань що може зменшити потужність.

Рама Permaframe

Спа басейни, як правило, встановлюються зовні приміщень, де вони піддаються активному впливу навколишнього середовища. Традиційно у виробництві обрамлень спа використовують деревину, яка може з часом “гнити”, розсипатися, страждати від комах.

Vortex Spas перші хто пропонує спа без використання деревини, що значно подовжує термін експлуатації та бездоганний зовнішній вигляд наших спа.

Міцна конструкція

Конструкція Toughbase створена витримати вагу води та людей, та пройшла суворе тестування. Це забезпечує роки безпроблемного використання.